Jak to začalo?

Byl červen, blížily se mamky narozeniny a já jako každý rok přemýšlel, co jí koupím. Jelikož mamka tradičně na otázku co by si přála odpovídá, že nic nechce a že je hlavně ráda, že má nás, nebylo to vůbec jednoduché. Pak jsem si vzpomněl, že jí vždycky nejvíc potěší ručně vyrobená věc, na které je vidět, že jsem si dal záležet a že jsem na ní opravdu myslel. A protože jsme s kolegou Honzou kreativní kluci ze softwarovky, napadl nás nápad.

Mamka má totiž asi jako každá jiná žena ráda svíčky, takže jsme si s kolegou řekli, že společně vyrobíme svíčku, ale ne jen tak ledajkou. Aby to bylo zajímavější, zkusíme do ní umístit nápis JSI NEJ MAMINKA, který se zobrazí jako překvapení poté, co část svíčky odhoří. Oběma se nám ten nápad líbil, a tak jsme se do toho pustili.

Jaký byl ohlas?

Stihli jsme to a odpoledne v den narozenin jsem bouchal u mamky na dveře. Po chvíli jsem jí popřál vše nejlepší k narozeninám a dal jí krásně zabalenou svíčku. Moc se jí líbila a já se tak po koutku usmíval. Po chvíli jsem jí řekl, že si nejsem jistý, jestli jí bude vonět a ať si ji zapálí. Nejdřív říkala, že určitě bude, ale nakonec si ji zapálila.

Pak jsme si nějakou dobu povídali, a svíčka začala pozvolně krásně vonět. Byl jsem trochu nervózní, ale věděl jsem, že po půl hodince už ve svíčce bude celý nápis vidět, takže jsem se mamky zeptal, jestli jí svíčka voní a že aby to dokázala co nejlépe ohodnotit, ať si jde přivonět přímo k ní.

Zvedla se a když se nahýbala nad svíčku, aby si přivoněla, uviděla v ní již odkrytý nápis JSI NEJ MAMINKA. Pak už to bylo hodně dojemné, což si asi dokážete představit. Mamce to udělalo obrovskou radost a mně také, protože co vám udělá větší radost, než udělat radost někomu jinému, někomu koho máte moc rádi. Tyto okamžiky jsou v životě těmi nejdůležitějšími, jelikož nikdy nevíte, co si pro vás život přichystal.

A jak to nakonec dopadlo?

S Honzou jsme si řekli, že tuhle pozitivní emoci chceme šířit dál, a tak jsme spolu s celou řadou svíček vytvořili tento e-shop, aby mohl svou mamku, babičku, přítelkyni nebo třeba kamarádku potěšit úplně každý. Použili jsme při tom jenom přírodní ingredience, aby byla svíčka šetrná k přírodě. Zároveň jsme chtěli, aby byla trochu univerzální, takže jsme vymysleli šest různých nápisů, které se hodí pro nejrůznější příležitosti. Je nám ale jasné, že šest námi předpřipravených textů nikdy nemůže vystačit v každé situaci. Někdy je prostě potřeba být více osobní, a tak si do svíčky můžete napsat i svůj vlastní text.

Svíčku jsme pojmenovali SVEEČKA, aby nebylo na první pohled nic poznat. Jsme totiž přesvědčeni, že skrytý vzkaz od srdce v kombinaci s momentem překvapení rozzáří úsměv a potěší úplně každého.

Ostatně už to máme za ten půlrok hodněkrát vyzkoušené a jaké byly reakce si můžete přečíst níže.

Omlouváme se, pokud ti přišel náš příběh poněkud delší a děkujeme za jeho dočtení. Dárek, který jsi hledal už máš na dosah ruky, stačí si vybrat nebo vytvořit tu nejlepší skrytou zprávu. Při objednávce použij kód SKRYTAZPRAVA a budeš ji mít s 5% slevou.

Krásné chvíle přejí
Dominik a Honza

Co o SVEEČCE řekli obdarovaní?

Naši partneři